Nie ma chyba osoby, u której słowo „przeprowadzka” nie wywołuje nerwowej reakcji czy niepokoju. Pakowanie, przenoszenie, bałagan, góry rzeczy, z którymi nie wiadomo co zrobić. Firma „Przeprowadzki Stachurski” stworzona została po to, byście nie musieli Państwo denerwować się gdy dojdzie do przeprowadzki. Pakowaniem, przewozem i rozładunkiem mebli oraz innych przedmiotów zajmujemy się od lat, co pozwoliło nam osiągnąć najwyższy poziom profesjonalizmu. Bezpiecznie i fachowo pomagamy naszym klientom podczas przeprowadzek, przejmując od nich większość obowiązków.

Potrafimy tak zorganizować sobie pracę, by uniknąć zamieszania i niepotrzebnej straty czasu. Dzięki naszej pomocy przeprowadzki przebiegają sprawnie, szybko i „bezboleśnie”. Specjalnie przystosowane, nowoczesne samochody i sprzęt pozwalają nam na bezpieczny transport mebli i reszty dobytku do dowolnej lokalizacji, nawet jeżeli znajduje się ona bardzo daleko od Krakowa. Mamy wprawę nie tylko w organizowaniu przeprowadzek mieszkań czy domów, ale także wszelkiego rodzaju firm, instytucji czy zakładów produkcyjnych bądź przemysłowych.

Zdajemy sobie sprawę z tempa życia i ciągłego braku czasu naszych klientów. Z tego powodu dopasowujemy godziny naszej pracy do Państwa indywidualnych potrzeb. Działamy przy tym sprawnie, szybko, metodycznie i dokładnie.

Podczas organizowania przeprowadzek staramy się uszanować prywatność naszych klientów. Pakując i przewożąc Państwa dobytek wchodzimy przecież w Waszą prywatną sferę. Nasi pracownicy charakteryzują się więc dyskrecją, taktem i kulturą.

Zapraszamy do współpracy!