Jako grupa specjalistów zajmująca się od wielu przeprowadzkami, pomagamy m.in. tym klientom, którzy zdecydowali się zmienić miejsce zamieszkania, siedzibę biura lub firmy z Krakowa na dowolne miejsce w Niemczech. Dysponujemy specjalistyczną flotą, którą przewieziemy zarówno rzeczy ciężkie, nietypowe, typu sprzęt biurowy, produkcyjny, jak i meble, urządzenia RTV i AGD. Każde zlecenie jest dodatkowo ubezpieczone. Działamy całodobowo w Krakowie i dopasowujemy się terminowo do klientów.

Kompleksowe przeprowadzki z Krakowa do Niemiec

Wszystkie przeprowadzki z Krakowa do Niemiec obsługujemy kompleksowo – od zaplanowania całej akcji i spakowania mienia aż po załadunek, transport i rozładunek. Jeśli sobie zażyczysz rozpakowanie wszystkich rzeczy oraz ustawienie ich w określonych miejscach – również zrealizujemy to zlecenie. Zyskasz w ten sposób cenny czas – jako fachowcy mamy już wielkie doświadczenie w kwestiach związanych nie tylko z montażem czy demontażem oraz pakowaniem rzeczy o różnych, nawet nietypowych kształtach czy wymiarach. Ponadto dysponujemy odpowiednimi opakowaniami i zabezpieczeniami, dzięki którym klienci mają pewność, że ich mienie nie zostanie uszkodzone podczas transportu. Sprawne działanie zdecydowanie przyspiesza każdą przeprowadzkę.

 

Przeprowadzki Kraków Niemcy

Przeprowadzka do Berlina

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowała Cię przeprowadzka do Berlina? Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, a ostateczna cena zależy od wielu czynników. Znaczenie ma nie tylko odległość i czas realizacji usługi, ale także ilość mienia, jaką trzeba przetransportować. Pod uwagę bierzemy także zakres montażu i demontażu, ilość koniecznych zabezpieczeń czy opakowań, możliwość dojazdu do budynku. Za każdym razem jednak staramy się zoptymalizować koszty z korzyścią dla klienta.

Jeśli planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę z Krakowa do Berlina lub innego miejsca w Niemczechjesteśmy do Twojej dyspozycji!

Przeprowadzka Niemcy – Polska

Oferujemy transport na terenie Niemiec, w tym:

  • Przeprowadzki Kraków – Berlin
  • Przeprowadzki Kraków – Frankfurt
  • Przeprowadzki Kraków – Dusseldorf
  • Przeprowadzki Kraków – Hannover
  • Przeprowadzki Kraków – Drezno
  • Przeprowadzki Kraków – Hamburg

 

Przeprowadzka do berlina

Sprawdź także nasze pozostałe destynacje przeprowadzkowe: