Transport związany z przeprowadzkami to przede wszystkim przewóz mebli, maszyn i wyposażenia. Ponieważ nasza oferta obejmuje przeprowadzki prywatnych domów, mieszkań, oraz wszelkiego rodzaju firm, biur, instytucji, czy obiektów przemysłowych, gwarantujemy dopasowanie naszej usługi do Państwa indywidualnych potrzeb. Z należytą ostrożnością i przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa przewieziemy zarówno cenne pamiątkowe pianino po babci, ważne i masywne kasy pancerne, jak i specjalistyczny sprzęt oraz urządzenia wszelkiego typu.

Transport mebli i innych elementów dobytku ułatwiają nam trzy nowoczesne i dostosowane do naszej działalności samochody. Największym z nich jest meblowóz marki Mercedes o wymiarach kontenera 5,5×2,2×2,2m. Mniejszy oferuje ładowność 4,2×2,2×2,2m. Posiadamy również samochód typu kombi, przeznaczony do przewozu małych ładunków. Sprawny załadunek umożliwiają nam dodatkowe akcesoria takie jak podnośniki, szelki i inne.

Przewóz mebli

Zdajemy sobie sprawę, iż zlecając nam przewóz mebli i innych elementów mienia, przekazujecie nam Państwo często cały swój dobytek, który gromadzony był przez lata. Nierzadko znajdują się tam cenne pamiątki lub kosztowne wyposażenie wnętrz. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczny i pewny przewóz powierzonych nam przedmiotów.

Jesteśmy profesjonalistami. Zorganizujemy transport mebli, czy jakichkolwiek innych rzeczy o dużych, bądź niewielkich gabarytach, niezależnie od ich obecnej lokalizacji, jak i miejsca przeznaczenia. Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk, czy jakiekolwiek inne miasto w Polsce i zagranicą – odległość nie jest dla nas przeszkodą.

Korzystając z naszych usług, możecie Państwo być spokojni o ich fachowość i niezawodność.

Zapraszamy do współpracy.