Wyprowadzka za granicę to poważne przedsięwzięcie. Pomożemy Ci je zrealizować. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla osób, które planują zmianę miejsca mieszkania lub siedziby biura. Przed Tobą przeprowadzka do Danii? Przewieziemy Twoje rzeczy na wskazany adres i wniesiemy je do nowego lokalu. Zakres współpracy zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Zadzwoń do nas i opowiedz o swojej sytuacji. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania w dobrej cenie.

Jak przebiega międzynarodowa przeprowadzka?

Wiemy, jak sprawnie przewozić wyposażenie mieszkań i biur na dalekich trasach. Mamy duże doświadczenie w organizacji przeprowadzek za granicę. Wielokrotnie wspieraliśmy klientów w przenosinach. Usługa rozpoczyna się od konsultacji i wyceny dalszego działania. Koszt uzależniony jest między innymi od odległości, jaką musimy pokonać oraz liczby pracowników zaangażowanych w realizację zlecenia.

Działamy kompleksowo, co oznacza, że zajmujemy się:

  • dostarczaniem materiałów, takich jak kartony i taśmy zabezpieczające,
  • demontażem mebli i pakowaniem przedmiotów,
  • załadunkiem wyposażenia i przewiezieniem go pod nowy adres,
  • wniesieniem rzeczy we wskazane miejsce,
  • rozpakowaniem i uprzątnięciem kartonów.

Elastycznie dopasowujemy się do oczekiwań klientów. Jeśli chcesz samodzielnie się spakować i rozpakować, możemy podjąć się samego transportu. Dzięki współpracy z fachowcami na każdym etapie przeprowadzki oszczędzisz jednak wiele czasu i unikniesz błędów, takich jak złe zabezpieczenie delikatnych przedmiotów. Nasi pracownicy wielokrotnie transportowali urządzenia elektroniczne, ceramikę, instrumenty muzyczne, szklane naczynia i dekoracje. Znają sprawdzone sposoby na chronienie ich przed uszkodzeniem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i dużymi samochodami, którymi szybko dostarczymyna miejsce zarówno niewielkie kartony, jak i meble o dużych gabarytach.

Przewóz rzeczy do Danii

Zaletą skorzystania z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej jest ubezpieczenie. Jeśli Twoja własność ulegnie uszkodzeniu, otrzymasz odszkodowanie. Starannie dobrana flota transportowa i wykwalifikowani kierowcy są jednak gwarancją sukcesu. Planujemy trasy w taki sposób, by sprawnie i bezpiecznie dojechać do celu. Zatrudniane przez nas osoby doskonale odnajdują się na ulicach Danii i przestrzegają obowiązujących w tym kraju przepisów. Mamy uprawnienia do legalnego przewozu międzynarodowego. Każdą przeprowadzkę planujemy indywidualnie. W razie potrzeby zajmiemy się utylizacją starych, niepotrzebnych mebli. Pomożemy Ci pozbyć się zbędnych przedmiotów i zabrać za granicę tylko to, na czym najbardziej Ci zależy.

Przekonaj się, że przeprowadzka do Danii może być przyjemna i przebiec w dobrej, spokojnej atmosferze. Postaw na współpracę z doświadczoną firmą, która odciąży Cię w żmudnych obowiązkach związanych z pakowaniem i zabezpieczaniem kartonów. Specjalizujemy się również w przeprowadzkach do innych krajów, takich jak Holandia, Anglia, Francja i Niemcy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
Sprawdź także nasze pozostałe zagraniczne destynacje przeprowadzkowe: