Transport i przeprowadzki – Kraków

Nasze usługi obejmują m.in. transport ponadgabarytowych przedmiotów związany z przeprowadzkami. Zwykle dotyczy to mebli, maszyn i wyposażenia. Oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych potrzebujących przewieźć swoje rzeczy z jednego mieszkania czy domu do drugiego, jak i do firm oraz instytucji. Każdemu gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, dzięki czemu transportowane przedmioty są całkowicie bezpieczne. Z należytą przewieziemy zarówno cenne pamiątkowe pianino po babci, ważne i masywne kasy pancerne, jak i specjalistyczny sprzęt oraz urządzenia wszelkiego typu.

Przeprowadzki w Krakowie – profesjonalny transport

Doskonale wiemy, że organizacja przeprowadzki i transport dużych przedmiotów są bardzo trudne bez wsparcia profesjonalistów. Dlatego oferujemy naszym Klientom niezbędne wsparcie w wymaganym zakresie. Niezależnie od tego, jakie przedmioty trzeba przewieźć, zajmiemy się tym z najwyższą starannością. Nasza doświadczona ekipa doskonale wie, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi gabarytami, a bezpieczny i sprawny transport ułatwia nam również specjalistyczny sprzęt (podnośniki, szelki, folia stretch itp.). Dzięki temu załadunek odbywa się bez przeszkód. Przewozu Państwa mienia dokonujemy z użyciem nowoczesnych i odpowiednio przystosowanych pojazdów. Największym z nich jest meblowóz marki Mercedes o wymiarach kontenera 5,5×2,2×2,2 m. Mniejszy oferuje ładowność 4,2×2,2×2,2 m. Na naszym wyposażeniu znajduje się również samochód typu kombi, przeznaczony do przewozu małych ładunków.

przeprowadzki transport kraków

Przewóz mebli

Profesjonalny przewóz mebli to jedna z najczęściej realizowanych przez nas usług. Kierowana jest ona do osób, które stoją przed koniecznością przeprowadzki w obrębie Krakowa lub też do innego miasta (nawet poza granicami kraju) i potrzebują wsparcia przy transporcie większych elementów. Jeśli swoje rzeczy osobiste, ubrania i inne drobne przedmioty chętnie przewiozą Państwo samodzielnie, a potrzebują wsparcia jedynie przy niewygodnych gabarytach, jest to usługa dla Was. Jako profesjonaliści poradzimy sobie z każdym meblem, dbając o to, by trafił do miejsca przeznaczenia nienaruszony. Doskonale wiemy, że przedmioty tego typu często są bardzo ważne dla naszych Klientów, nie tylko z praktycznego, ale również z sentymentalnego punktu widzenia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by odpowiednio je zabezpieczyć na każdym etapie przeprowadzki.

Przewóz sprzętu i maszyn

Oferujemy również usługi transportu i przeprowadzek skierowane do firm i instytucji. Przewieziemy dla Państwa maszyny, meble, rozmaite sprzęty i inne elementy wyposażenia na dowolnym dystansie. Dbamy o staranne zabezpieczenie każdego elementu, dzięki czemu trafiają one do celu nienaruszone. Doskonale wiemy, jak ważna jest ostrożność w przypadku cennego i niejednokrotnie unikatowego sprzętu. Dlatego zapewniamy naszym Klientom pewność i spokój, realizując powierzone nam zadania z najwyższą dokładnością i zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Odpowiednie wyposażenie w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwala w prawidłowy sposób obchodzić się z każdym przedmiotem. Poradzimy sobie nawet z nietypowymi zleceniami.Przewóz, transport mebli Kraków, tanio

Przeprowadzki i transport w Krakowie i nie tylko!

Odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Nasza firma ma swoją siedzibę w Krakowie, jednak zajmujemy się przeprowadzkami na terenie całej Europy. Przewieziemy dla Państwa zarówno duże, jak i mniejsze gabaryty w dowolne miejsce, dbając o to, by dotarły do niego w niezmienionym stanie. Nasze pojazdy przystosowane są do bezpiecznego transportu ładunków nawet na długich trasach, a zespół ma ogromne doświadczenie w realizacji rozmaitych zleceń o różnym stopniu skomplikowania. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi przeprowadzka z niewielkiego mieszkania na terenie Krakowa do innej dzielnicy, czy też przewóz kosztownego wyposażenia firmy poza granice kraju, poradzimy sobie z każdym zadaniem. Cenimy również czas naszych Klientów, dlatego działamy sprawnie i terminowo, dbając o Państwa zadowolenie.

Korzystając z naszych usług, możecie Państwo być spokojni o ich fachowość i niezawodność.

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

Zapraszamy do współpracy i do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.