mężczyzna pchający wózek z kartonami - Kraków przeprowadzki cennik - firma przeprowadzkowa

Świadcząc nasze usługi, oferujemy swoim Klientom maksymalnie korzystny stosunek jakości do ceny. Koszty przeprowadzki mogą być różne, jednak współpraca z firmą „Przeprowadzki – Stachurski” zawsze jest opłacalna. Wyceniając poszczególne zlecenia, bierzemy pod uwagę następujące czynniki:

  • Ilość mienia wymagającego transportu,
  • Odległość pomiędzy punktami załadunku i rozładunku,
  • Zakres montażu i demontażu,
  • Ilość niezbędnych zabezpieczeń i opakowań,
  • Inne czynniki (piętro, możliwość wykorzystania windy, możliwość dojazdu do budynku, czas wykonywanej usługi itp.).

Przeprowadzki Kraków ceny

Zdając sobie sprawę z faktu, że każde przenosiny – mieszkania, biura, firmy lub domu – stanowią skomplikowaną operację logistyczną, proponujemy nowoczesne podejście do obsługi przeprowadzek w Krakowie i okolicach. Ustalając szczegóły realizacji, każdorazowo tworzymy dedykowany scenariusz współpracy, uwzględniający m.in.: lokalizację, szerokość klatek schodowych, ciągi komunikacyjne czy dostępność miejsca parkingowego. To wszystko sprawia, że nasze krakowskie usługi przeprowadzkowe dopracowane są w każdym calu – niczego nie pozostawiamy przypadkowi.

Najtańsze przeprowadzki w Krakowie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz cennik był dla Państwa nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim – rzetelnie uwzględniał zakres wykonanych prac. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy zaproponować zarówno usługę kompleksową, obejmującą pakowanie, załadunek oraz transport mienia, jak i skupić się wyłącznie na kwestiach związanych z logistyką. Na życzenie dostarczamy wszelkie niezbędne materiały do pakowania i zabezpieczenia sprzętu, o ile Klient zechce wykonać ten etap przeprowadzki we własnym zakresie.

Jako firma przeprowadzkowa z wieloletnim doświadczeniem, działająca na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości, oferujemy naszym Klientom fachowe i dostosowane do indywidualnych oczekiwań usługi, których atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z najwyższą jakością. Obsługiwane przez nas przeprowadzki są:

 • bezpieczne – każdy realizowany przez naszą firmę transport jest ubezpieczony,
 • szybkie i sprawne – dokładamy wszelkich starań, by zlecone nam usługi realizować zgodnie z ustalonym harmonogramem,
 • niedrogie – ceny współpracy z firmą przeprowadzkową negocjowane są indywidualnie,
 • bezstresowe – doświadczenie oraz działanie według wypracowanego scenariusza pozwalają zaoszczędzić nerwy i zminimalizować stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania lub prowadzenia działalności.

Ile trwa organizacja przeprowadzki w Krakowie?

Oprócz pytań o cennik, wielu Klientów oczekuje również rzetelnej informacji co do tego, ile czasu zajmuje firmie obsługa przeprowadzki. Na czas realizacji, podobnie jak na cenę usługi, wpływają czynniki związane z odległością, rodzajem i ilością ładunków oraz dostępnością terenu. Aby dać nam czas na prawidłowe przygotowanie wszystkiego, zalecamy kontakt z naszym biurem na minimum 5 dni roboczych przed planowanym terminem przenosin. Dzięki temu będziemy w stanie dokładnie zaplanować każdy etap przeprowadzki: od przygotowania i zabezpieczenia mienia, poprzez jego załadunek i przewóz, aż po rozładowanie i instalację sprzętu w miejscu docelowym.

Firma przeprowadzkowa nie musi mieć wysokich cen!

Zapraszamy do współpracy w ramach obsługi przeprowadzek w Krakowie i okolicach wszystkich Klientów indywidualnych oraz firmy. Dysponujemy flotą specjalnie przystosowanych pojazdów oraz wykwalifikowanym, doświadczonym personelem, który zadba o Państwa mienie na każdym etapie realizacji zlecenia. Specjalizujemy się w przeprowadzkach domowych oraz firmowych, oferując atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do Klienta. Jeśli poszukują Państwo wsparcia logistycznego przy zmianie miejsca zamieszkania lub siedziby firmy, z przyjemnością zapewnimy je w pełnym zakresie.