Nasza oferta
Siła firmy „Przeprowadzki Stachurski” tkwi w tym, iż oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu.
Przeprowadzki

Zapakujemy – przetransportujemy – rozpakujemy. Nasze kompleksowe usługi świadczymy nie tylko w kraju, ale także za granicą. Służymy swoim bogatym doświadczeniem każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy. Fachowo dokonujemy przeprowadzek firm, biur, mieszkań, zakładów i wszelkich innych obiektów.

Transport

Posiadamy samochody i sprzęt, które umożliwiają nam bezpieczne przetransportowanie całego Państwa dobytku w dowolne miejsce w Polsce i za granicą. Bezproblemowo przewieziemy wszelkiego typu urządzenia, maszyny, meble oraz inne przedmioty.

Utylizacja

Przeprowadzka jest wyśmienitą okazją do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy. Nasze przedsiębiorstwo zajmie się dla Państwa i tym. W ofercie „Przeprowadzki Stachurski” znajduje się między innymi wywóz i utylizacja wszelkiego typu mebli, przedmiotów, urządzeń i innych, niepotrzebnych już elementów Państwa dorobku. Podczas przeprowadzki nie będziecie musieli zawracać sobie głowy np. tym co zrobić ze starą pralką, albo stołem.

Rozładunek Kontenerów

Zdarza się, iż podczas przeprowadzki zachodzi konieczność wykorzystania transportu morskiego. Całe Państwa mienie jest wówczas przewożone w kontenerach. Gdy kontener dotrze do klienta, należy dokonać jego rozładunku – jest to kolejna pozycja w szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa.