Firma „Przeprowadzki Stachurski” działa na rynku już od kilku lat.

Zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z przeprowadzaniem domów, instytucji firm. Naszą domeną jest bezpieczny transport mebli i wszelkiego mienia. Niezbyt lubiane czynności takie jak pakowanie, utylizacja zbędnych rzeczy i przewóz bierzemy z przyjemnością na siebie i przeprowadzamy je z należytą starannością i na najwyższym poziomie.

Nasza ekipa to profesjonaliści, którzy doświadczenie zdobywali zarówno w kraju jak i zagranicą. Dlatego obszar działania to nie tylko Kraków, ale cały kraj oraz przeprowadzki międzynarodowe. Jesteśmy dyspozycyjni, dopasujemy ofertę i czas pracy do potrzeb naszych, często zabieganych i zajętych klientów. Dzięki nam przeprowadzki nie są koszmarnym wspomnieniem o ciężkiej pracy i chaosie. Są po prostu pierwszym krokiem do udanego funkcjonowania w nowym miejscu.

Nowoczesne oraz specjalnie dostosowane samochody i sprzęt pozwalają nam zapewnić bezpieczny przewóz mebli, a także wszelkich przedmiotów oraz urządzeń powierzonych nam przez klientów. Podczas wykonywania naszych obowiązków okazać się może, iż posiadają Państwo stare, niepotrzebne wyposażenie, z którym nie wiecie co zrobić. Dlatego zakres naszych usług poszerzyliśmy o utylizację tego typu zbędnych przedmiotów. Co bardzo istotne, nie działamy tylko w kraju. Dużą część naszych usług stanowią również przeprowadzki międzynarodowe.

Dlaczego my…? Kompleksowość, wysoka jakość i profesjonalizm. To najkrótsza odpowiedź.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była miłym początkiem czegoś nowego.