Przeprowadzki Nowa HutaJako profesjonalna firma przeprowadzkowa z Krakowa, nasze usługi realizujemy m.in. na zlecenie Klientów z Nowej Huty. Przeprowadzki, wykonywane przez załogę firmy Stachurski, to gwarancja, że wszystkie meble, ozdoby, wyposażenie wnętrz i inne rzeczy będą bezpieczne podczas transportu.

Możemy się pochwalić bardzo bogatym doświadczeniem w tej branży. Oferujemy kompleksową pomoc Klientom chcącym zmienić miejsce zamieszkania. Jednak swoje usługi kierujemy nie tylko do osób prywatnych, które planują przeprowadzkę. Obsługujemy także firmy i różnego rodzaju instytucje.

Doskonale rozumiemy, jak trudnym przedsięwzięciem jest przewiezienie całego dobytku z jednego miejsca do drugiego. Wymaga to przemyślanego spakowania i skutecznego zabezpieczenia różnych, często bardzo wrażliwych na uszkodzenia przedmiotów. Wybierając nasze usługi, sięgacie Państwo po wsparcie profesjonalistów, którzy oferują pomoc na każdym etapie realizacji przeprowadzki. Dzięki licznym, zrealizowanym do tej pory zleceniom i stałemu podnoszeniu swoich kompetencji doskonale wiemy, jak zadbać o to, by mienie Klienta po przeniesieniu się do wybranego miejsca, pozostało nienaruszone.

Przeprowadzki Nowa Huta

Do wykonywanych zadań, związanych z relokacją, podchodzimy indywidualnie i w pełni kompleksowo. Nasze usługi obejmują m.in.:

    • pomoc w pakowaniu wszystkich rzeczy (dotyczy to także ewentualnego demontażu mebli),
    • załadunek do nowocześnie wyposażonych samochodów, dostosowanych do przeprowadzek,
    • przewóz dobytku do nowego miejsca,
    • rozładunek na miejscu i wniesienie rzeczy do budynku.

Jednocześnie dbamy o to, aby zapewnić Klientom przystępne ceny. Staramy się maksymalnie optymalizować koszty, oferując też usługi częściowe, obejmujące np. przewóz jedynie największych rzeczy.

Nasza ekipa dysponuje nowoczesnym sprzętem i pojazdami, dzięki którym każdą przeprowadzkę możemy zrealizować z zachowaniem najwyższych standardów. Elastyczne podejście do potrzeb Klienta, a także wypracowane przez lata sposoby działania stanowią gwarancję, że w przypadku wyboru naszych usług, relokacja, zarówno firmy, jak i związana ze zmianą miejsca zamieszkania, nie sprawi żadnych problemów i będzie szybka.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapewniamy, że powierzając nam realizację przeprowadzki na obszarze Nowej Huty w Krakowie, zyskacie specjalistyczne wsparcie na każdym jej etapie. Ponadto możemy zająć się również utylizacją starych i niepotrzebnych mebli oraz sprzętów. Wszystko to w konkurencyjnych cenach – zapraszamy do kontaktu.