Jeśli czeka Cię w najbliższym czasie przeprowadzka do Francji, możesz liczyć na wsparcie naszej firmy! Tego rodzaju przedsięwzięcia wymagają przede wszystkim doświadczenia oraz odpowiedniej organizacji logistycznej. Samochód transportowy pokonuje dużą odległość – od 1000 do nawet 2000 km, w związku z czym przewożone meble czy inne przedmioty muszą być odpowiednio zabezpieczone. Dysponujemy specjalnie przystosowaną do takich usług flotą pojazdów.

Francja jest jednym z kierunków międzynarodowych, jakie obsługujemy. Każdą przeprowadzką możemy zająć się kompleksowo. Oferujemy pomoc już na etapie pakowania rzeczy. Wiemy, w jaki sposób najlepiej przygotować każdą z nich do długiej trasy, zwłaszcza jeśli jest delikatna i łatwa do zbicia lub ma nietypowe gabaryty. Dysponujemy pełnym zakresem artykułów pakowych, takich jak np.: kartony, folia pęcherzykowa, taśma klejąca, strech czy papier. Następnie w przemyślany sposób je załadowujemy do pojazdu i wykorzystując specjalne materiały, izolujemy transportowane meble. Dzięki temu są one właściwie zabezpieczone.

W zakres naszych usług wchodzą także prace demontażowo-montażowe oraz rozładunek. Nasza ekipa zniesie i wniesie meble czy inne rzeczy oraz ustawi je we wskazanym przez Ciebie miejscu.

przeprowadzki Francja Polska

Nasze usługi przeprowadzkowe do Francji

Możemy zagwarantować, że Twoja przeprowadzka do Francji będzie zaplanowana w największych szczegółach. Przy zachowaniu najwyższego stopnia ostrożności, aby nie uszkodzić transportowych przedmiotów, sprawnie przeprowadzimy cały proces logistyczny. Pomożemy Ci także na miejscu rozpakować  i zamontować meble lub inny sprzęt.

Podejmujemy się zamówień obejmujących transport zróżnicowanej liczby mebli i przedmiotów codziennego użytku.

Każde zlecenie ma swój harmonogram – zawiera on nie tylko terminy realizacji usługi, ale także wszystkie zadania, jakie wiążą się z przetransportowaniem dobytku. Dokładnie przygotowujemy trasę przejazdu, aby jak najszybciej i bezpiecznie dotrzeć pod wskazany adres. Nasi kierowcy doskonale orientują się w terenie. Dzięki doświadczeniu przewidują i szybko reagują na wszelkie utrudnienia, jakie mogą się pojawić w ruchu międzynarodowym.

Bezpieczne i efektywne przeprowadzki do Francji

Decydując się na współpracę z naszą firmą z Krakowa, możesz być pewien, że profesjonalnie zorganizujemy Ci przeprowadzkę do każdego miejsca na terenie Francji! Gwarantujmy, że mienie, które przewozimy w ramach zlecenia, pozostanie całkowicie nienaruszone.

Pamiętaj, aby skompletować niezbędne dokumenty m.in.: dowód osobisty, paszport, załatwić kwestię ubezpieczenia czy zapewnić sobie pracę w nowym kraju. Kwestie relokacji zostaw nam!

Przeprowadzki do Francji
Sprawdź także nasze pozostałe destynacje przeprowadzkowe: