26 październik

Jak wybrać rzetelną firmę przeprowadzkową?

Planujecie Państwo zmianę miejsca zamieszkania czy siedziby biura, na terenie samego Krakowa, do innego miasta, czy za granicę? Pierwszą decyzją, przed którą stoicie jest to, czy będziecie w stanie zająć się nią samodzielnie albo z pomocą krewnych i znajomych. A może wolicie skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zapakują, załadują, przewiozą i rozładują Wasz dobytek? Jeśli zdecydujecie się na tę drugą opcję, warto wybrać sprawdzoną firmę, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przeprowadzek, a nie tylko w transporcie mebli.

 

Czym kierować się wybierając specjalistów od przeprowadzki?

  1. Firma powinna posiadać ubezpieczenie OC, które stanowi gwarancję bezpieczeństwa w razie ewentualnego uszkodzenia mienia podczas transportu.
  2. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, dyspozycyjność i elastyczność oferty, oznaczające możliwość dopasowania czasu pracy do potrzeb i możliwości konkretnego klienta, a także ekspresowa reakcja w sytuacji awaryjnej.
  3. Przygotowywana indywidualnie wycena usług – zależna od ilości, wagi i rozmiarów przedmiotów, które trzeba przewieźć oraz czasu pracy jaki zajmie obsługa przeprowadzki.
  4. Pracownicy zajmujący się obsługą przeprowadzki powinni być godni zaufania i dyskretni, przecież umożliwiamy im dostęp do naszej prywatnej własności.
  5. Szeroki zakres usług, czyli kompletna obsługa, obejmującą demontaż mebli, odpowiednie zabezpieczanie delikatnego sprzętu czy dekoracji, nowoczesne pojazdy, przystosowane do przewozu mebli o różnych rozmiarach.
  6. Certyfikaty potwierdzające jakość świadczonych usług oraz wiarygodność przedsiębiorstwa, na przykład w ramach programu Rzetelna Firma.
  7. Doświadczenie w branży – przedsiębiorstwo, która z powodzeniem działa na rynku od 5 czy 10 lat jest z pewnością bardziej godna zaufania niż taka założona zupełnie niedawno.
  8. Opinie dotychczasowych klientów, które można znaleźć na stronie internetowej firmy lub w jej profilach w mediach społecznościowych.