Świadcząc nasze usługi oferujemy swoim klientom maksymalnie korzystny stosunek jakości do ceny. Koszty przeprowadzki mogą być różne, jednak współpraca z firmą „Przeprowadzki – Stachurski” zawsze jest opłacalna. Wyceniając poszczególne zlecenia bierzemy pod uwagę następujące czynniki:

  • Ilość mienia wymagającego transportu,
  • Odległość pomiędzy punktami załadunku i rozładunku,
  • Zakres montażu i demontażu,
  • Ilość niezbędnych zabezpieczeń i opakowań,
  • Inne czynniki (piętro, możliwość wykorzystania windy, możliwość dojazdu do budynku, czas wykonywanej usługi itp.).

 


Porady dotyczące wyceny:

 

Od czego zależy cena przeprowadzki?

Oczywiście cena każdej przeprowadzki jest składową różnych czynników. Zdecydowanie głównym czynnikiem branym pod uwagę przy wycenie kosztów przeprowadzki jest czas poświęcony na jej realizację. Ciężar czy wartość przewożonego mienia mają mniej istotne znaczenie. Tak więc, skracając czas realizacji przewozu, zmniejszamy wydatki poniesione na przewóz dobytku. Warto zatem jak najwięcej rzeczy spakować i przewieźć samodzielnie, zarezerwować miejsce postojowe pod klatką schodową, pozbyć się wszystkich przedmiotów, które nie będą potrzebne w nowym mieszkaniu i wybrać mniej oblegany termin transportu, na przykład środek tygodnia.

Na cenę składać też mogą się typ użytego pojazdu (bagażówka lub meblowóz), piętro, na które trzeba wnieść meble, obecność windy w budynku, liczba osób zatrudnionych do załadunku i rozładunku, termin, czy zlecenie demontażu i montażu umeblowania. Masz pytania w temacie kosztów przewozu mienia? Skontaktuj się z firmą „Przeprowadzki Stachurski”, a wstępnie wycenimy dla Ciebie usługę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Jak ograniczyć koszt przeprowadzki?

Każda przeprowadzka wiąże się ze stresem, wysiłkiem i wydatkami. Są jednak sposoby na to, aby koszt przewozu dobytku nieco ograniczyć. Jak to zrobić? Przede wszystkim zorganizuj wszystko tak, aby transport przebiegł w miarę możliwości jak najszybciej i najsprawniej. Wówczas uda Ci się ograniczyć nieco koszt związany z wynajęciem pojazdów dostawczych. Miej wszystko skrupulatnie spakowane i podzielone na rzeczy, które możesz przewieźć samodzielnie i na te, którymi zajmie się ekipa przeprowadzająca. Meble i kartony powinny być przygotowane do wyniesienia przez tragarzy. Zadbaj o komfortowe miejsce postojowe usytuowane możliwie jak najbliżej wejścia do klatki lub domu. Jak najwięcej rzeczy postaraj się spakować samodzielnie. Pakowanie to usługa dodatkowa, za którą firmie trzeba zapłacić. Przed przeprowadzką zbieraj stare gazety. Pomięte skutecznie zastąpią folię bąbelkową jako wypełnienie pudeł. Dobrze jest w miarę możliwości zachować oryginalne opakowania od sprzętów RTV i AGD. Kartonowe pudła są dopasowane, a styropianowe narożniki i ochraniacze skutecznie zabezpieczają urządzenia na czas transportu.